Skip navigation
9

Wolność bycia sobą

Historia Nurii

“Nie muszę się zastanawiać nad każdym ruchem... i to poczucie pewności odegrało ogromną rolę, pomagając mi odzyskać jakość życia i oczekiwania wobec niego, które miałam wcześniej”.

Nuria Rivas od wielu lat jest związana z RHEO KNEE. Technologia i funkcjonalność kolana nieustannie ewoluowała w ciągu ostatniej dekady, a wraz z nimi rozwijała się pewność siebie i jakość życia Nurii.

Wiele lat temu Nuria przeżyła liczne zakażenia po operacji raka na nodze. Po konsultacji z opiekującym się nią zespołem medycznym postanowiła wyeliminować ból, wdzięczna, że mogła odbyć żałobę po nodze i w pozytywny sposób dać jej odejść, ze świadomością, że tylko dzięki temu będzie mogła żyć dalej.

Dzisiaj, prowadząc życie równie pracowite i dynamiczne jak miasto, w którym mieszka, Nuria jest w ruchu przez większą część dnia. Od wyjścia z mieszkania i dojazdu do biura, w którym pracuje, po sesję jogi przed spotkaniem z przyjaciółmi i relaks przy kolacji, ma wolność bycia sobą, którą ceni najbardziej.

“Sprawdzam kolano i makijaż. Potem zaczyna się mój dzień i nie muszę już myśleć o mojej protezie”.

Bez względu na to czy biegnie, chodzi, czy siada, Nuria koncentruje się zwykle na następnym spotkaniu, a nie następnym ruchu. “Nawet na schodach moje kolano RHEO KNEE działa bardzo naturalnie i zapewnia mi bezpieczeństwo. Wiem, że mogę mu zaufać, i że będzie działać wspaniale z moją stopą Pro-Flex LP Torsion, pozwalając mi żyć tak, jak lubię”.

Czego używa Nuria

Obecnie Nuria używa z kolanem RHEO KNEE stopy Pro-Flex LP Torsion i leja silikonowego Seal-In. Musi mieć stopę o niskim profilu (LP), ponieważ dolna część jej kończyny nie jest wystarczająco długa, aby możliwe było zastosowanie poniżej kolana jakiejkolwiek innej stopy. Moduł Torsion dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność, ułatwiając amortyzację wstrząsów, które mogą być generowane przez aktywności o większej dynamice i wspomaga wszelkie ruchy skręcające lub obrotowe. Moduł skrętny dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność, ułatwiając amortyzację wstrząsów, które mogą być generowane przez działania o większej dynamice i wspierając wszelkie ruchy skręcające lub obrotowe.

Product Links: RHEO KNEE, Pro-Flex LP Torsion, Custom Solutions Socket, Unity

Poznaj innych użytkowników