UWOLNIJ SIĘ OD BÓLU KOLAN

Jeżeli cierpisz na chorobę zwyrodnieniową stawu kolanowego i ból uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie, potrzebujesz rozwiązania, na którym możesz polegać. Przejmij kontrolę nad bólem stawów szybko i łatwo, aby powrócić do sprawności bez ograniczeń i móc znów spacerować, wchodzić po schodach, przykucnąć w ogrodzie, jeździć na rowerze i bawić się z dziećmi – bez bólu. Bez względu na rodzaj aktywność, a orteza Unloader® zapewni Ci wsparcie na każdym kroku.


JAK DZIAŁAJĄ ORTEZY UNLOADER?

Większość ludzi doświadcza bólu stawu kolanowego w pewnym momencie swojego życia, szczególnie w przypadku uprawiania sportu lub wykonywania forsownych czynności. Powszechną, ale poważną przyczyną bólu stawu kolanowego jest choroba zwyrodnieniowa stawów (ChZS), czyli powolne pogarszanie się stanu chrząstki — naturalnego amortyzatora między dwoma powierzchniami stawu kolanowego.

Jeśli zdiagnozowano u Ciebie chorobę zwyrodnieniową stawów kolanowych, możesz rozważyć zastosowanie ortezy kolana Unloader, która skutecznie łagodzi ból związany z ChZS poprzez odciążenie chorego stawu kolanowego.

WYPRÓBUJ ORTEZĘ UNLOADER BEZPŁATNIE PRZEZ 7 DNI!

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci umówić wizytę u specjalisty, który dobierze i dopasuje odpowiednią dla Ciebie ortezę Unloader oraz wyjaśni Ci jej działanie jako produktu uwalniającego od bólu w chorobie zwyrodnieniowej stawów.