Skip navigation
12

Witamy w Össur Polska

Systematycznie przesuwamy granice tworząc jedne z najbardziej efektywnych, zaawansowanych technologiczne nieinwazyjnych rozwiązań dla pacjentów z ograniczeniami w poruszaniu się z czego Ossur jest dumny. Czujemy się prawdziwymi orędownikami " Życia Bez Ograniczeń" koncentrując się na rozwiązaniach protetycznych, oraz tych związanych z urazami i chorobą zwyrodnieniową stawów.

Od wielu już lat Ossur dostarcza usługi i produkty szerokiemu gronu specjalistów branży medycznej i współpracuje ściśle w zakresie badań i edukacji z organizacjami w tym obszarze. Oferujemy nasze usługi, słuchając i reagując na zróżnicowane potrzeby naszych klientów na wielu kontynentach.

Działalność Össur Polska

Biuro handlowe w Krakowie obsługuje działalność w zakresie sprzedaży i marketingu na terenie całego kraju. Główna siedziba znajduje się w Reykjavik'u o stolicy i największym mieście Islandii. Nasze fabryki i centra logistyczne zlokalizowane są w Islandii, Holandii, Szwecji, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Australii i Chinach.

Od 1 Stycznia 2018 rozpoczynamy działalność w Polsce i nasz zespół z radością będzie służył Państwu swoją wiedzą odpowiadając na wszelkie pytania związane z naszymi produktami i usługami:


Działalność Össur Polska

Össur Polska
Graffit House, 1 piętro
Rogozińskiego 6
31-559, Kraków
Tel: +48 128812570
[email protected]


Katalogi oraz formularz rejestracyjny

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami. Katalogi w języku polskim mogą Państwo pobrać klikając w poniższe linki. Ponadto zachęcamy do rejestracji Państwa firmy w naszej bazie danych poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres naszego biura w Krakowie lub na e-mail: [email protected]

Össur - jesteśmy obecni na całym świecie

Firma posiada główną siedzibę w Islandii, z której zarządza globalną działalnością korzystając z centrów operacyjnych zlokalizowanych w Europie , Azji i na pozostałych kontynentach.

Więcej informacji mozna znaleźć na naszych stronach korporacyjnych:

Więcej informacji na temat Działalność globalna, Relacje inwestorskie, historii firmy oraz innych znajdziecie Państwo na naszej stronie korporacyjnej.

Pozostając światowym pionierem w dziedzinie zaawansowanych technologii ortopedycznych, misją Össur jest zwiekszanie możliwości poruszania się swoich pacjentów.